O MNIE

„Nie możesz zatrzymać fal, ale możesz nauczyć się surfować.”
Jon Kabat-Zinn

Nazywam się Marzena Modzelewska-Szuca

Jestem certyfikowaną przez Oxford Mindfulness Center trenerką uważności w nurcie MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy).

Ukończyłam szkolenie nauczycielskie MBCT (terapia poznawcza oparta na uważności) organizowane przez Oxford Mindfulness Foundation przy Uniwersytecie Oksfordzkim oraz Fundację Rozwoju Mindfulness.

Moim najważniejszym odkryciem w trakcie włączania w życie metody uważności jest życzliwa AKCEPTACJA.
Uważność i świadoma obecność, które praktykuję regularnie od wielu lat, pozwalają na zachowanie dobrej relacji ze sobą, jak i światem zewnętrznym. Uważność umożliwia mi wychodzenie ze strefy komfortu, mimo, że jest to trudne i czasami bolesne.
Psychologia jest moją pasją, inspirują mnie przywódcy duchowi i wielcy nauczyciele Dalekiego Wschodu. Kocham ciszę i zwierzęta.

Moja droga do medytacji rozpoczęła się od potrzeby uleczenia tkwiącego we mnie stresu i niepokoju. Było to dla mnie oczywiste, że muszę się tym doświadczeniem podzielić z innymi.

Jestem członkiem zarządu Fundacji Rozwoju Mindfulness oraz członkiem zespołu Kliniki Stresu pod stałą superwizją Ewy Kaian Kochanowskiej.

Zawodowo jestem także związana z branżą morską, mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i dbaniu o dobre relacje biznesowe.​

Jeśli Wypalenie zawodowe/ Bezsenność / Stres/ Lęk/ Niepokój/ Ból/ Depresja/ Problemy z koncentracją/ Ogólne poczucie beznadziei/ Natłok myśli/ są Twoim problemem to  TREINING UWAŻNOŚCI jest profilaktyką życia psychicznego i polecany jest dla osób, które żyją w ciągłym napięciu, stresie, zapracowanym, czy cierpiącym na bezsenność, czującym wypalenie życiowe.